شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
تجلیل وزارت نیرو از برگزار کنندگان اولین مانور منطقه‌ای زلزله در سطح شرکت‌های آب و برق شمالغرب کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی مراسم تجلیل از برگزار کنندگان اولین مانور منطقه‌ای زلزله در سطح شرکت‌های آب و برق شمالغرب کشور با حضور رجبی نماینده مدیریت بحران در وزارت نیرو برگزار شد.

گفتنی است اولین مانور منطقه‌ای زلزله در سطح شرکت‌های آب و برق شمالغرب کشور در منطقه فرضی سیلوانا با حضور شرکت‌های توزیع نیروی برق شمالغرب کشور 30 مهرماه 99 به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی جهت بالابردن آمادگی اکیپ‌های اجرایی و روحیه کارگروهی در سطح وسیع، افزایش سرعت عمل و پاسخگویی مناسب نسبت به وقوع حوادث به صورت موفق برگزار شد.

در این مراسم رجبی نماینده مدیریت بحران در وزارت نیرو،جعفری مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی، مدیران عامل شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان و همکاران شرکت توزیع نیروی برق و آب حضور داشته و از عملکرد مطلوب و موفق شرکت‌های همکار در برگزاری این مانور تجلیل و قدردانی شد. 

رجبی نماینده مدیریت بحران در وزارت نیرو در این مراسم عنوان کرد: برگزاری این مانورها زمینه عملکرد مطلوب را در زمان بحران فراهم می‌کند و درصد خطا را در صحنه واقعی کاهش می‌دهد.

* قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی 

رجبی ضمن قدردانی از میزبانی مناسب شرکت توزیع نیروی #برق_آذربایجان_غربی و زحمات اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی و رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان در برگزاری موفق این مانور گفت: شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همواره پیشرو بوده و همواره در تمامی زمینه‌ها فعالیت‌های قابل تقدیری داشته‌ و جهت بهینه شدن و پویایی انجام امور در راستای خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم و شتاب بخشی به خدمات نیاز به همکاری، تعامل و هم افزایی و تبادل تجربیات بین شرکت‌های صنعت آب و برق داریم.

تاریخ: 1399/10/18
تعداد بازدید: 597
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal