شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
صرفه جویی 10 درصدی مردم در مصرف گاز و برق سبب پایداری شبکه برق نیز می شود/ برق مشترکان کم مصرف رایگان است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با سردی هوا و افزایش مصرف گاز مشترکین، فشار مضاعفی بر نیروگاه های برق وارد شده و با صرفه جویی 10درصدی توسط مردم، شبکه برق و همچنین گاز پایدار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، اکبر حسن بکلو با اشاره به کاهش دما در سطح آذربایجان غربی اظهار کرد: کاهش دما سبب افزایش مصرف گاز و برق توسط مشترکان می شود و با توجه به اینکه برای کاهش آلودگی هوا نیروگاه ها از سوخت گاز استفاده می کنند مشترکین اگر در مصرف برق و گاز خود صرفه جویی کنند هر دو شبکه توزیع برق و گاز پایدار خواهد ماند.

وی افزود: کاهش 10 درصدی در مصرف گاز و برق با رعایت نکات آموزشی ساده قابل تحقق بوده و درصورت رعایت نکات مدیریت مصرف، برق مصرفی مشترکین رایگان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: بر اساس طرح شرکت توانیر تلاش شده است تا ساعت 21 به بعد که محدودیت تردد وجود دارد روشنایی معابر و بزرگراه ها کاهش یابد تا فشار بر شبکه توزیع در ساعات سرد شب کاهش یابد.

حسن بکلو اعلام کرد: صاحبان مشاغل، ادارات و بانک ها هم با خاموش یا کم نور کردن تابلو‌ها و بیلبورد‌های تبلیغاتی از هدررفت سرمایه ملی جلوگیری کنند تا خانه مردم گرم و روشن بماند.

وی اشاره کرد: بر اساس اعلام شرکت توانیر و با یک درمیان کردن روشنایی معابر و حذف روشنایی غیرضروری در جاده‌ها حداقل به‌میزان 500 مگاوات صرفه‌جویی شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تاکید کرد: استفاده حداکثری از نور طبیعی و خاموش کردن لامپ‌های اضافی، تنظیم وسایل گرمایشی در دمای آسایش و جلوگیری از هدررفت انرژی با پوشاندن درز‌ها و ...، راهکار‌های ساده و بدون هزینه برای مدیریت مصرف برق در فصل زمستان است.

تاریخ: 1399/10/15
تعداد بازدید: 617
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal