شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۴ آذر
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی: نرم افزار خدمات غیر حضوری برق ایران راحت‌ترین راه برای آگاهی مشترکان خانگی از وضعیت‌شان در طرح برق امید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت:مشترکان خانگی جهت استعلام وضعیت دسته بندی خود در طرح برق امید به راحتی می‌توانند از نرم افزار خدمات غیر حضوری برق ایران استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گفت: راحت‌ترین راه برای اطلاع مشترکان خانگی از دسته‌بندی مصرف خود در طرح برق امید استفاده از نرم افزار خدمات غیر حضوری برق ایران است.

وی تاکید کرد: با اجرای طرح برق امید، مسئله نحوه محاسبه کارکرد ویلاباغ‌ها یا برخی مساکن با مصرف فصلی یا کم برای برخی از افراد سبب ایجاد پرسش‌هایی شده اما باید گفت طرح اصلاح مصرف و حمایت از مشترکان خانگی شامل مساکن خالی از سکنه و برخی از مشترکان مانند خانه‌باغ‌ها، ویلا باغ‌ها و خانه‌های خالی نمی‌شود و چنین مشترکانی در سیستم شرکت توزیع نیروی برق شناسایی شده و مشمول طرح نمی‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: اطلاع‌رسانی اجرای طرح برق امید در سطح شهرستان‌های استان به صورت گسترده از طریق فضای مجازی، نصب بنر و توزیع بروشور صورت گرفته است.

حسن بکلو به نقش موثر رسانه‌ها در اجرای طرح برق امید اشاره کرد و گفت: اجرای طرح برق امید در راستای تحقق فرهنگ درست مصرف کردن در سطح کشور است که برای اجرای موفق این طرح در گام اول نیازمند همراهی و مشارکت رسانه‌ها در امر اطلاع‌رسانی و در گام بعدی همکاری مردم هستیم.

وی تصریح کرد: برای اطلاع تمامی مشترکان از جزئیات طرح برق امید توسط شرکت توزیع نیروی برق استان پیامک‌هایی ارسال شده که مردم می‌توانند برای اطلاع از وضعیت دسته‌بندی خود در طرح برق امید از لینک‌های موجود در پیامک استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان افزود: در پیامک‌های ارسالی لینک نرم افزار خدمات غیر حضوری برق ایران اطلاع رسانی شده که مشترکان با ورود به این نرم افزار، گزینه استعلام برق امید را انتخاب و با وارد کردن شناسه قبض دسته‌بندی را با توجه به مصرف دوره‌های قبل مشاهده می‌کنند.

وی عنوان کرد: راهکارهای اجرایی برای کاهش میزان مصرف مشترکان خانگی و قرار گرفتن در دسته کم‌مصرف در نرم افزار خدمات غیر حضوری برق ایران وجود دارد.

تاریخ: 1399/08/05
تعداد بازدید: 220
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal