شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۴ آذر
یادداشت|«برق امید» یک طرح برد_برد برای مشترکان و وزارت نیرو است

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، برق امید طرحی برای ایجاد انگیزه در میان مشترکان برای صرفه‌جویی در مصرف برق است تا از این طریق مشترکانی که قدر نعمت برق را دانسته و بهینه از آن استفاده می‌کنند به پاداش این کار خود برسند.

از طرفی از آنجایی که برای ساخت نیروگاه‌های برق نیاز به سرمایه‌گذاری کلانی دارد که این نیروگاه‌ها برحسب نوع‌شان می‌توانند منجر به ایجاد آثار منفی زیست محیطی نیز بشوند که جبران این آثار به مراتب هزینه‌ های بیشتری خواهد داشت.

پس بهترین و ساده‌ترین راه برای جلوگیری از هدررفت منابع ملی، استفاده اصولی و منطقی از برق است که طرح برق امید رسیدن به این هدف را سهل‌تر می‌کند.

در طرح برق امید مشترکان براساس نوع آب و هوای محل زندگی خویش به گروه‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و سپس براساس ارزیابی‌ها و میزان مصرف مشترکان تصمیم گرفته می‌شود که چه کسانی می‌توانند از تخفیف 100 درصدی برخوردار شوند.

با اجرای این طرح به تدریج، مشترکان دیگر نیز سعی خواهند کرد تا با صرفه‌جویی بیشتر، به معیارهای مد نظر وزارت نیرو رسیده و از این طرح استفاده کنند.

به طور کلی باید گفت که طرح برق امید یک طرح برد_برد برای مشترکان و وزارت نیرو است که براساس آن مشترکان با کاهش مصرف برق از تخفیف 100 درصدی برخوردار شده و وزارت نیرو نیز از محل کاهش هزینه‌های تولید برق، اقدام به سرمایه‌گذاری در بخش‌های دیگر کند.

تاریخ: 1399/08/05
تعداد بازدید: 213
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal