شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ جمعه ۲۴ مرداد
سیر صعودی مصرف برق در آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در طی هفته گذشته، سیر مصرف برق در آذربایجان غربی روند صعودی خود را ادامه داده و میزان مصرف هزار و 113 مگاوات به ثبت رسید.

اکبر حسن بکلو ادامه داد: به دنبال افزایش دمای هوا و به تبع آن میزان مصرف، در صورت عدم رعایت الگوی مصرف توسط مشترکان و به منظور حفظ پایداری شبکه، این شرکت ناچار به اعمال مدیریت اضطراری بار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی میزان مصرف برق در سال 98 را هزار و 51 مگاوات اعلام و اظهار کرد: میزان مصرف امسال نسبت به سال قبل با 5.8درصد رشد مواجه شده است.

وی خاطرنشان کرد : با توجه به نقشه های هواشناسی پیش بینی می شود در طول هفته جاری با افزایش دمای هوا، میزان مصرف برق در استان، از میزان سهمیه اختصاصی فراتر رود لذا از شهروندان فهیم استان انتظار می رود با استفاده از دور کند کولرهای آبی، تنظیم ترموستات کولرهای گازی بین 24 تا 26 درجه سانتی‌گراد، عدم استفاده از لوازم پرمصرف برقی مانند اتو، لباسشویی، ظرف‌شویی و جاروبرقی به ‌طور همزمان در ساعات 12 تا 16 و خاموش کردن لامپ‌های اضافی و استفاده از روشنایی طبیعی در روز، خادمان خود در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی را در تامین برق پایدار و مطمئن یاری کنند.

حسن بکلو اظهار کرد : اداراتی که دارای دیزل ژنراتور هستند در زمان پیک مصرف (ساعات 12 الی 16) برای تامین برق وسایل سرمایشی خود باید از ظرفیت ژنراتورهای برق اضطراری استفاده کنند. همچنین از تمامی مشترکان صنعتی درخواست می‌شود با کاهش حداقل 10 درصدی برق مصرفی از ساعت 12 تا 16 از پاداش همکاری نیز برخوردار شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن اشاره به طرح‌های تشویقی در نظرگرفته شده برای کشاورزان، خواستار همکاری حداکثری کشاورزان با این طرح‌ها شد و گفت: با همکاری 4 ساعته کشاورزان و خاموش‌کردن پمپ‌های برق در ساعات اوج مصرف در ساعت 12 تا 16 ، در 20 ساعت بقیه مصرف برای آن‌ها رایگان محاسبه می‌شود

تاریخ: 1399/05/04
تعداد بازدید: 246
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد .
کد پستی : 53114 -57156
اتفاقات برق: 121
شماره تماس:04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal