شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
برگزاری سمینار مدیریت مصرف برق ویژه بانوان شاغل در شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی سمینار آموزشی مدیریت مصرف برق ویژه بانوان شاغل در شرکت توزیع نیروی برق استان در محل سالن شهید رخشاء این شرکت برگزار شد.

این سمینار 2 ساعته با حضور جمعی از بانوان شاغل شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد و مهندس فارسی مدرس این سمینار اهمیت بهینه سازی و اصلاح الگوی مصرف برق را برای حاضران تشریح کرد.

مدرس سمینار آموزشی مدیریت مصرف ضمن تبیین نقش بانوان در ترویج ومدیریت صحیح مصرف انرژی در بخش خانگی اشاره کرد: زنان با مدیریت صحیح مصرف برق در خانواده، نقش اساسی در انتقال این فرهنگ بین اعضای خانواده و جامعه دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه درصد قابل توجهی از  تعداد مشترکین را مشترکین خانگی تشکیل می‌دهند لذا نهادینه شدن مدیریت مصرف در این بخش جامعه کمک فراوانی به اقتصاد ملی،صنعت برق و اقتصاد خانواده می‌کند.

مدرس این سمینار در ادامه سخنان خود به تشریح تکنیک ها و نحوه استفاده صحیح از تجهیزات برقی منزل پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با ایفای نقش موثر بانوان در مدیریت مصرف انرژی ، نتیجه برگزاری اینگونه همایش ها و سمینارها در رفتار مصرفی مشترکین مشاهده خواهد شد.

وی ادامه داد: نقش بانوان در اعمال روش‌های صحیح مصرف نقش بی بدیل و اجتناب ناپذیری است زیرا نه تنها در منزل به عنوان مدیران اقتصادی خانواده تأثیر گذار بوده، با تربیت صحیح فرزندان خود فرهنگ درست مصرف کردن را در خانواده و جامعه نهادینه کرده و علاوه بر آن در محل کار خود نیز می‌توانند به فرهنگ‌سازی این مهم کمک شایانی بکنند.

فارسی در پایان سخنان خود به گزارشی از مدیریت مصرف برق در سال 98 و آمار و اطلاعات سراسری در این زمینه پرداخت.

گفتنی است هدف از برگزاری این همایش آشنایی بانوان شاغل با فرهنگ و تکنیک های مدیریت مصرف برق و تغییر باورها و نگرش های بانوان دراین زمینه می‌باشد.

تاریخ: 1398/07/09
تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal