شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
با صرفه جویی حذف قبوض کاغذی انجام شد؛ توزیع بسته های نوشت افزار بین دانش آموزان مناطق محروم نازلو

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی همزمان با بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید، شرکت توزیع نیروی برق استان در اقدامی بسته‌های آموزشی بین دانش آموزان مدارس روستاهای قلعه سردار و بهلول آباد بخش نازلو توزیع کرد.

این بسته های آموزشی که شامل اقلام لوازم التحریر مدرسه بود در بین 350 نفر از دانش آموزان توزیع شد.

*هزبنه تامین بسته‌های لوازم التحریر از محل صرفه‌جویی با حذف قبوض کاغذی است

گفتنی است این اقلام شامل  بیش از هزار دفتر مشق، 700 عدد مداد، 350 عدد خودکار، پاک‌کن و بسته‌های مدادرنگی بود که هزینه این بسته های نوشت افزار از محل حذف قبض های کاغذی فراهم شده است.

لازم بذکر است همچنین با توجه به اینکه در سال "رونق تولید" قرار داریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده دراین طرح از بسته‌های تحصیلی شامل نوشت افزارهای ایرانی تهیه شده است.

شایان ذکر است وزارت نیرو از ابتدای سال 98 پروژه حذف قبوض کاغذی برق را در راستای حفاظت از محیط زیست از طریق شرکتهای توزیع برق استان ها تا 31 شهریور 98 انجام داد که با صرفه جویی حاصل از این اقدام  بسته های لوازم تحریر در بین دانش آموزان مناطق محروم در هنگام بازگشایی مدارس توزیع  شود و از ابتدای مهر ماه برای هیچ یک از مشترکان قبض صادر نمی شود و از طریق پیامک و الکترونیکی صورتحساب های برق اعلام می شود.

لازم به یادآوری است مشترکین برق استان می‌توانند جهت دانلود اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق ایران با مراجعه به سایت شرکت توانیر به آدرس سایت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به آدرس www.waepd.ir و همچنین سایت شرکت توانیر به آدرس www.tavanir.org از طریق منوی طرح ملی قبض سبز به پرداخت و مشاهده الکترونیکی قبوض خود اقدام کنند.

تاریخ: 1398/07/03
تعداد بازدید: 101
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal