شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
توزیع نوشت افزار توسط شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی در مدارس

همزمان با اولین روز از سال تحصیلی جدید، با حضور مسئولان ارشد استان ، نوشت افزارهای تهیه شده از محل صرفه‌جویی در هزینه چاپ قبوض کاغذی برق، در مدارس مناطق کمتر برخوردار ارومیه توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، صبح دوشنبه اول مهرماه همزمان با آئین نمادین آغاز سال تحصیلی جدید و با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مدیرکل و معاونان آموزش و پرورش استان، توزیع نوشت افزار بین دانش‌آموزان در مناطق کمتربرخوردار، از محل صرفه‌جویی در هزینه چاپ قبوض کاغذی برق شروع شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: از محل صرفه‌جویی هزینه چاپ قبوض کاغذی، تعداد 2500 بسته نوشته افزاردر این استان تامین شده است.

او با یادآوری اینکه توزیع لوازم التحریر اقدامی هماهنگ و یکپارچه بوده که توسط شرکت توانیر برنامه ریزی شده و شرکت های توزیع آن را اجرایی کرده اند، گفت: در اولین روز از مهر و بازگشایی مدارس، کار توزیع نوشت افزارهای تهیه شده بین دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار استان با حضور ، مدیرکل آموزش و پرورش و به شکل نمادین در چند مدرسه اجرایی شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی یادآور شد: براساس اطلاع رسانی های انجام شده، از اول مهرماه، قبوض کاغذی تمام مشترکان برق سراسر کشور حذف و قبض سبز جایگزین آن خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: حذف قبوض کاغذی علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست به دلیل کاهش مصرف کاغذ، در هزینه های جاری صنعت برق هم تاثیرگذار خواهد بود به طوریکه از محل صرفه جویی هزینه صدور قبوض کاغذی، امکان تامین 100 هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت سراسر کشور فراهم شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی گفت : طرح حذف قبوض کاغذی تاکنون در 21 مدیریت این شرکت، بالغ بر 96 درصد پیشرفت داشته است

تاریخ: 1398/07/02
تعداد بازدید: 256
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 04431104500
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal